Meil on hea meel Teile teatada, et meil on müügil täiuslik sari professionaalseid riiete pesuaineid, et kõrvaldada igat liiki plekid ja pakkuda igasuguste kangaste jaoks spetsiaalset töötlust!
Lisaks on saadaval suur valik pesuloputusvahendid, kodulõhnastajad, õhuvärskendajaid jne.

 

Alates 5,00 € (1L=33 pesukorda) Väga kontsentreeritud universaalsed pesuained valge ja värvilise pesu jaoks.(riided, voodipesu, kodutekstiil, laudlinad, spordirõivad jne). Sobib naturaalsete ja sünteetilisete riiete pesuks nii käsitsi kui masinas. 

Alates 5,00 € (1L=33 pesukorda) pesuloputusvahend on kontsentreeritud, meeldiva lõhnaga pehmendaja, mis imab endasse ebameeldivad lõhnad ja eemaldab need. Tootel on tekstiili kaitsev ja pehmendav toime ning see ei ärrita nahka.

6,00 € Lõhnaeemaldaja Ja Kanga / Õhuvärskendaja Hygienfresh 400ml. Spetsiaalse ebameeldivaid lõhnasid sööva valemiga kangavärskendaja. Võib kasutada riidekapis, kummutis, autos ehk toimib ka nagu õhuvärskendaja. Tootel on ka koisid eemal hoidev toime. Valikus on 10 erinevat aroomi.

7,20 € Lõhnavad kõrred intensiivse ja kauakestva lõhnaga. Neli erinevat aroomi.

9,07 € Desinfitseeriv lõhnatu pihusti kangastele/riietele ja pindadele, milles on üle 80% alkoholi.

4,26 € (70 ml.) Käte Desinfitseerimisvahend Lavamani Gel, 70% alkoholi sisaldus See puhastab käed, ilma et oleks vaja loputada. Meeldiva Eukalüpti aroomiga.

5,98 € Pesumasina puhastusvahend, mis eemaldab katlakivi, ebameeldiva lõhna ning desinfitseerib pesutrumli.

8,65 € ANTISTATEX on antistaatik trikotaažile, aluspesule ja rõivastele, millel esineb probleeme staatilise laenguga.
Pihustada lihtsalt rõivastele, mille tulemusena staatiline laeng kaob.

 

7,07 € CLEAN PROTECTOR on uusima generatsiooni plekivastane/vett ja õli tõrjuv vahend nahktoodete, tekstiili, vaipade, rõivaste, jalatsite, vihmariiete ja teiste välisriiete jaoks.